• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
TAKVİM

Lütfen Dikkat (Hicret-Der Haber)

 Bir takım tarikat mensuplarının kahve köşelerinde açıkça konuştukları sapkınlıklar birçoklarını İslam’ın dışına çıkarabiliyor.

    İlimden bihaber insanların Ruh ve Kader hakkında ileri geri konuşmaları ve sonrasında çığırdan çıkmış batıl kanaatlere varmaları çokça görülen bir durum haline geldi.

            Allah, (Haşa) Şeytandır… Subhanallah

            İnsanların her biri bir ilahtır (Haşa) “ki Allahtan başka ilah yoktur.”

            Kuran sadece çocukların kitabıdır (Haşa)

            Hikmet böyle şeylerin bilinmesidir ( Haşa)

Gibi ve daha nice sapkın cümleleri kurulmasına sebebiyet veren zihniyetlerin önüne açıkça (lafı eveleyip gevelemeden) geçebilecek Alimlerin olmaması,  bazılarının da meseleyi dikkate almaması ne yazık ki böyle konuşan sapıkların cesaretlerinin artmasına sebep oluyor.  

   Takva ve hikmet adına Batın İlim!, İlmi ledun, Zuhurat Vahdet-i Vücut gibi İslam dışı tabirleri de kullanarak Firavunların dahi konuşamadığı şeyleri konuşabilen bu insanlar hakkında toplumumuzu uyarıyoruz.   

   Tarikat liderlerine ise kendilerine intisap etmiş kişileri kontrol etmelerini tavsiye ediyoruz. Kendilerine kendi yükleri ile birlikte onlarında yüklerini taşımak zorunda kalacaklarını haber veren kuran ayetlerini hatırlatıyoruz.   

 

(Hicret-Der Haber)414 kez okundu

Yorumlar

     16/02/2011 00:04

nerdesin ya hz. ömer!!!! nerdesin ey cündep!!! nerdesin hz hamza!!!!!! nerdesin ali'yi kerrar!!!! sizlerin yokluğundan istifade eden bu sözde müslümanlar, daha doğrusu bu kafirler, sapkınlıklarında artık sınır tanımaz hale gelmişler.
serkan karaaslan

Alim geçinenlere!     15/02/2011 13:55

Bütün bu sapıklık ve saçmalıklar tam gaz yol alırken susmak ancak dilsiz şeytanlara mahsustur. Bunun hesabını Rabbime veremeyeceksizniz!
MEHMET HATİPOĞLU

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret138306
Hava Durumu
Saat