• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
TAKVİM

Cumadan beri Gazze’nin masum ve korumasız halkına bomba yağdıran işgal ordusunun, akşama doğru Eş-Şucaiye bölgesine yaptığı saldırılarda iki çocuk şehit oldu, aralarında altı çocuk ve bir sağlık görevlisinin de bulunduğu 10 kişi yaralandı.

Dünden beri Gazze'nin masum ve korumasız halkına bomba yağdıran işgal ordusunun, akşama doğru Eş-Şucaiye bölgesine yaptığı saldırılarda iki çocuk şehit oldu, aralarında altı çocuk ve bir sağlık görevlisinin de bulunduğu 10 kişi yaralandı.

Daha önce Gazze'nin kuzey kesimine yapılan saldırıda yaralanan Kassam Tugayları mücahitlerinden Ahmed Muhammed Ğaram da bugün Rabbine kavuştu.

Kassam Tugayları bugün (08 Nisan Cuma) yaptığı açıklamada, öğleden sonra yapılan saldırılarda cephe komutanlarından Raid Mahmud Şahade (27)'nin şehit olduğunu duyurdu.

Son saldırılarla birlikte iki gün içinde Gazze'de şehit olan Filistinli sayısı 14'e yükselirken, yaralı sayısı da 60'a ulaştı.

Bugün öğleyin son saldırılardan önce bir açıklama yapan Gazze'deki İlk Yardım ve Acil Durumlar Yüksek Komitesi sözcüsü Ethem Ebu Silmiyye şehit ve yaralılar arasında kadın, çocuk ve yaşlı kişilerinde olduğunu ifade etti.

FİEM316 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret168677
Hava Durumu
Saat