• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
TAKVİM

Siyonist işgal ordusuna bağlı özel bir birim, bu ayın sonunda Gazze’ye insani yardım ulaştırmak için yola çıkacak olan Özgürlük Filosu-2’ye saldırmak için yoğun bir şekilde tatbikat yapıyor.

Siyonist medya kaynakları, işgal ordusuna bağlı özel bir birimin bu ayın sonunda Gazze'ye insani yardım ulaştırmak için yola çıkacak olan Özgürlük Filosu-2'ye saldırmak için yoğun bir şekilde tatbikat yaptığını ifade ettiler.

İşgal radyosu üst düzey Siyonist komutanlara dayanarak verdiği haberde, işgal ordusunun bu ayın sonunda yola çıkacak filonun Gazze'ye ulaşmasını engelleme konusunda kararlı olduğunu belirtti.

Kaynaklar, işgal ordusuna bağlı birliklerin bugün de değişik senaryolara göre tatbikat yapacağını belirterek, işgal ordusu Deniz Kuvvetlerinin de geçen yılki olaylardan dersler çıkararak gereken tedbirleri aldığını ifade ettiler.

İşgal radyosu, Siyonist cezaevleri idaresinin de filoya yapılacak müdahalenin ardından tutuklanacak şahıslar için şimdiden cezaevi boşalttığını belirtti.

Önümüzdeki ayın ortalarında Gazze'ye ulaşmayı hedefleyen dünyanın birçok yerinden 15 geminin yaklaşık bin beş yüz dayanışmacıyla birlikte Gazze'ye hareket etmesi bekleniyor.

Geçen sene Mayıs ayında Gazze'ye doğru yol alan insani yardım filosuna saldıran işgal askerleri 9 Türkiyeli Müslümanı şehit etmişti.

FİEM174 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret138538
Hava Durumu
Saat